Serwis komputerowy i naprawa laptopów - Warszawa (centrum) 

PC-MOBILE – poznaj nas bliżej!
 

Główną specjalnością naszej firmy jest rzetelny serwis laptopów, notebooków i palmtopów wszystkich marek. Naprawiamy płyty główne, elementy zasilania, wymieniamy matryce, lutujemy układy oraz zajmujemy się ich diagnostyką, a także wykonujemy szereg innych czynności, mających na celu przywrócenie sprawności komputerom.

Ponadto świadczymy bogaty zakres usług ściśle związanych z pracą zarówno przenośnych, jak i stacjonarnych komputerów. Naszą domeną jest m.in. instalacja i konfiguracja oprogramowania oraz peryferiów, modernizacja sprzętu, tworzenie kopii zapasowych, optymalizacja, usuwanie usterek technicznych, czyszczenie i konserwacja, jak również ochrona danych, czy też zabezpieczenia internetowe.

Profesjonalny serwis laptopów – Warszawa, Mokotów

Połączenie gruntownej wiedzy teoretycznej z praktyczną pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość usług. Dokonywana przez nas naprawa laptopów i wszelkich innych komputerów przebiega niezwykle sprawnie. Z uwagi na lokalizację naszego serwisu, przygotowaną ofertę kierujemy do wszystkich mieszkańców warszawskiego Mokotowa oraz centrum miasta. Oczywiście z przyjemnością jesteśmy do dyspozycji Klientów także z każdego innego zakątka stolicy. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz terminowość realizacji zleceń.