Prowadzimy profesjonalny serwis notebooków, laptopów i palmtopów wszystkich marek.

 

Tani i dobry serwis komputerowy: naprawa notebooków i laptopów PC-MOBILE Warszawa

Zepsuty laptop to już nie problem! Serwis notebooków, palmtopów oraz wszelkich innych komputerów przenośnych to nasza specjalność! Jeśli Twój sprzęt uległ jakiejkolwiek awarii, zgłoś się do nas. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie. Szczegółowe dane adresowe, numer telefonu, mail, a także godziny pracy odnajdziesz w zakładce KONTAKT.

Dlaczego warto powierzyć nam naprawę komputera? Znamy się na tym co robimy. Naprawa notebooków nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Za nami mnóstwo zrealizowanych zleceń. Działamy szybko i skutecznie, a koszt naszych usług kształtuje się na bardzo racjonalnym poziomie. Dzięki temu, w oczach zleceniodawców, uchodzimy za dobry i tani serwis komputerowy. Jeżeli interesuje Cię profesjonalna i niedroga naprawa notebooków w Warszawie, jesteśmy do Twojej pełnej dyspozycji.

Nasz serwis rozwiąże wszelkie problemy z działaniem komputera przenośnego. Twój laptop pracuje za wolno? Nie możesz uruchomić notebooka? Palmtop często się zawiesza? Te i inne kłopotliwe sytuacje wyeliminujemy błyskawicznie. Być może trzeba będzie jedynie przeinstalować system, aby sprzęt odzyskał utraconą moc. W przypadku poważniejszych awarii, prawdopodobnie dokonana zostanie naprawa notebooków lub całkowita wymiana matrycy.

Wybierz serwis PC-MOBILE, a Twój komputer przenośny szybko odzyska sprawność!

Profesjonalny serwis notebooków i laptopów, wymiana matryc LCD – Warszawa


Tylko profesjonalny montaż matrycy gwarantuje niezawodną pracę komputera. Czynność ta wymaga niezwykłej precyzji i użycia specjalistycznych narzędzi. Nie ryzykuj więc i nie podejmuj się realizacji tego zadania na własną rękę. Powierz to nam i zyskaj pewność najwyżej jakości usług.

Jak przystało na dobry serwis komputerowy, posiadamy bogaty wybór matryc do laptopów, netbooków i innych komputerów przenośnych. Ich ekspresowy montaż przeprowadzamy w naszej firmie - w Warszawie.
Wyślij do nas maila z modelem komputera i matrycy. Jeśli akurat nie będziemy mieć na stanie zgodnej części, pasującej do Twojego laptopa, czy też notebooka, wówczas złożymy na nią zamówienie. Tak czy inaczej, staramy się aby czas oczekiwania na realizację zlecenia był jak najkrótszy.

Zapraszamy do kontaktu!

Zamówienia na maila: pc-mobile@o2.pl PC-MOBILE

  • Wymiana Matryc LCD, Serwis i Naprawa Laptopów, Notebooków - Warszawa, Mokotów.

    Posiadamy szeroki wybór Matryc Lcd do Notebooków, Laptopów, Netbooków.Prowadzimy ekspresowy montaż matryc na miejscu w serwisie.

    Jeśli w poniższym zestawieniu brakuje Twojej Matrycy, wyślij maila z zapytaniem. Dobierzemy odpowiednią Matrycę LCD.

    Składając zamówienie, podaj model laptopa i model matrycy.