PC-MOBILE Warszawa – profesjonalny serwis i naprawa LCD

Masz problem z matrycą komputera? Jeśli uległa ona trwałemu uszkodzeniu w wyniku zalania lub rozbicia, wówczas prawdopodobnie trzeba będzie wymienić ją na nową. Natomiast w przypadku drobnych usterek, wystarczy naprawa. Nasz serwis LCD jest do Twojej dyspozycji w każdej sytuacji.

Dzięki współpracy z renomowanymi dostawcami części do komputerów przenośnych, posiadamy szeroki wybór matryc LCD do netbooków, laptopów i notebooków każdej marki. Jeśli akurat nie będziemy dysponować konkretnym modelem, złożymy na niego odpowiednie zamówienie.

Wymiana i naprawa matryc LCD – serwis w Warszawie

W zakładce KONTAKT odnajdziesz formularz, dzięki któremu błyskawicznie złożysz zapotrzebowanie na matrycę. Podaj zarówno jej model, jak i komputera. Sprawdzimy nasze zasoby i wyślemy szybką odpowiedź zawierającą informację dotyczącą ewentualnego czasu realizacji zamówienia a także planowanego montażu.

Jeśli akurat dysponujesz czasem, zapraszamy bezpośrednio do naszego serwisu w Warszawie. Atrakcyjne ceny matryc LCD oraz błyskawiczny montaż czynią naszą ofertę doskonałą propozycją dla Klientów ceniących profesjonalizm. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług.