Profesjonalna wymiana ekranu w laptopie, naprawa matrycy LCD

Jednym z kluczowych punktów świadczonych przez nas usług serwisowych jest wymiana matryc. Posiadamy duży magazyn tego typu części, a dzięki współpracy ze znakomitymi, renomowanymi producentami, możemy zaoferować rozwiązania pasujące do każdego modelu komputera przenośnego.

Pękniętą lub rozbitą matrycę nie sposób naprawić. Wszelkie trwałe uszkodzenia mechaniczne powodują konieczność całkowitej wymiany ekranu w laptopie. Wybierając naszą ofertę, zyskujesz pewność ekspresowego montażu nowej części. Działamy w trybie błyskawicznym, a co więcej, zapewniamy atrakcyjne ceny usług.

Wymiana matrycy LCD – serwis w Warszawie

W zakładce MATRYCE LCD odnajdziesz szczegółowy wykaz dostępnych w naszej ofercie rozwiązań o szerokim zakresie przekątnych – od 8,9 do 17,3 cali. W przypadku braku interesującego Cię modelu, skontaktuj się z nami mailowo. Napisz, czego konkretnie potrzebujesz, a dobierzemy odpowiedni element do Twojego komputera.

Wymiana matrycy w laptopie to nasza specjalność! Koszt usługi kształtuje się na bardzo racjonalnym poziomie. Jeśli dodamy do tego obietnicę rzetelnej i terminowej realizacji zlecenia, wówczas otrzymamy prawdopodobnie idealną ofertę. Dla nas to oczywiste, gdyż satysfakcja Klientów jest naszym priorytetowym celem. Odwiedź nasz serwis w Warszawie, zapraszamy!